Perkate išsimokėtinai?
Apdrauskite vertingus pirkinius

 

Jei norite išvengti nuostolių, kai Jūsų įsigyta prekė yra sugadinama, sulaužoma ar pavagiama – rinkitės mūsų siūlomą pirkinių draudimą.

Jūsų prekės draudžiamos nuo įvairiausių įvykių, kurių metu prekės sugadinamos arba prarandamos – nuo vagystės, vandens poveikio, gaisro, elektros įtampos svyravimų, netyčinio sudaužymo ir pan.

Ką galiu apdrausti

 

Kompiuterių draudimas Kompiuteriai
icon2 Garso technika
icon3 Baldai
icon4 Elektriniai įrankiai
icon5 Buitinė technika
icon6 Vaizdo technika
icon7 Sodo technika
icon8 Santechnika
icon9 Mobilieji telefonai
icon10 Foto technika

Kokiose parduotuvėse perkamus
daiktus galima apdrausti?

 

 

Draudžiamos tik naujos prekės nuo bet kokio staigaus ir netikėto įvykio, išskyrus nedraudžiamuosius.

Turtas nedraudžiamas nuo natūralaus nusidėvėjimo, senėjimo, korozijos.Turtas taip pat nedraudžiamas nuo netinkamo apdrausto turto veikimo ar neveikimo už kuriuos atsako gamintojas, pardavėjas, remontuojantis ar vykdantis techninį aptarnavimą asmuo.

Dėl kitų nedraudžiamųjų įvykių žr. individualias draudimo sąlygas ( 220 0090450, 220 0090770, 220 0091350, 220 0091930).

Draudimo vieta – nuolatinė Jūsų gyvenamoji vieta. Laikinai ne draudimo vietoje esančiam turtui draudimo apsauga galioja Europos Sąjungos šalyse.

Draudimo laikotarpis – 12 mėnesių nuo pirkimo datos.

Draudimo suma – “SB lizingo” vartojimo kredito sutartyje nurodyta pirktos prekės kaina. Mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams taikoma išskaita – 20 proc. nuostolio sumos, bet ne mažiau kaip 50 Eur, visais kitais atvejais taikoma 50 Eur  besąlyginė išskaita (franšizė).

Nedelsiant (ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo įvykio) turite kreiptis į draudimo bendrovę Seesam Insurance AS Lietuvos filialą ir užregistruoti žalą. Daugiau informacijos: www.seesam.lt/lt/zalos-registravimas

Draudimo bendrovei turėsite pateikti:

  • Turto draudimo sertifikatą (jį gausite vartojimo kredito sutarties sudarymo metu);
  • Sudarytą vartojimo kredito sutartį ir pardavėjo išduotą kasos aparato kvitą;
  • Kitus draudimo bendrovės reikalaujamus dokumentus.