Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, naudojama daugelyje interneto svetainių pakartotiniams vartotojų apsilankymams fiksuoti. Kadangi slapukas yra neveiklioji rinkmena, jis neplatina virusų ar kitų kenksmingų programų.

Svetainė naudoja slapukus, kadangi jų pagalba užtikrinamas tinkamas svetainės veikimas bei nuolatinis jos tobulinimas, kas leidžia Jums sėkmingai ja naudotis.

Informuojame, jog iš slapukų gauti duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais. Užtikriname, kad tokie duomenys nėra naudojami rinkti asmeninei informacijai apie Jus. Jokia informacija nėra perduodama ar parduodama trečiosioms šalims.

Jūs bet kada galite savo kompiuteryje išjungti slapukus – tereikia pakeisti atitinkamus naršyklės nustatymus. Tačiau įsidėmėkite, kad išjungus slapukus, gali nebeveikti kai kurios svetainės funkcijos.

Jei nepageidaujate iš šios svetainės gauti slapukų, atidarykite savo naršyklės interneto pasirinktis, pasirinkite „Modernių slapukų nustatymai“ (angl. Advanced Cookie Settings) ir įtraukite šios svetainės adresą į sąrašą svetainių, kurių slapukų nepageidaujate gauti savo kompiuteryje. Taip pat galite nuspręsti ištrinti atskirus slapukus arba visus anksčiau Jūsų naršyklės išsaugotus slapukus.

Svetainėje naudojamų slapukų sąrašą galite peržiūrėti atskirame dokumente – naudojami-salpukai.pdf